2016 წლის საკონკურსო კომისიის წევრები

2016 წლის საკონკურსო კომისიის წევრები

16/02/2017 13:58

1

აბაშიძე ზვიად

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

2

აბაშიძე ზაალ

კ.კეკელიძის სახ. ხელნაწერთა ეროვნული ცენტრი

3

ახალკაცი მარიამ

 

4

ბახუტაშვილი ალექსანდრე

 

5

ბერიაშვილი  რიმა

თბილისის სახელმწიფო სამედიცინო უნივერსიტეტი

6

ბრაგვაძე ზურაბ

კავკასიის უნივერსიტეტი

7

ბრეგვაძე თამარ

ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი

8

გაბადაძე სოფიო

თბილისის სამხატვრო აკადემია

9

გაგოშიძე შალვა

საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი

10

გითოლენდია თამარ

სოხუმის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

11

გიორგაძე ვასილ

საქპატენტი

12

გიორგაძე გივი

კავკასიის ბიზნეს სკოლა

13

გოთოშია სერგო

ივ.ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, რ. აგლაძის სახელობის არაორგანული ქიმიისა და ელექტროქიმიის ინსტიტუტი

14

დობორჯგინიძე ნინო

ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი

15

ელიზბარაშვილი ელიზბარ

საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი

16

ელისაშვილი ვლადიმერ

 

17

ზავრადაშვილი ნინო

საქართველოს აგარარული უნივერსიტეტის ქიმიისა და მოლეკულური ინჟინერიის ინსტიტუტი

18

ზურაბიშვილი  თამარ

მიგრაციის პოლიტიკის განვითარების საერთაშორისო ცენტრი (ICMPD)

19

თინათინ ელბაქიძე

სოფლის მეურნეობის სამინისტროს ლაბორატორია

20

თუშაბრამიშვილი ნიკოლოზ

ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი

21

იავიჩი მაქსიმ

საქართველოს ბანკის უნივერსიტეტი

22

ირმეაძე თენგიზ

გრიგოლ რობაქიძის სახელობის უნივერსიტეტი

23

კაჭარავა თამარ

საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტის ბიოტექნოლოგიის ცენტრი

24

კიკუტაძე ვასილ

გრიგოლ რობაქიძის სახელობის უნივერსიტეტის

25

კორსანტია ბორის

თბილისის სახელმწიფო სამედიცინო უნივერსიტეტის სამედიცინო ბიოტექნოლოგიის ინსტიტუტი

26

კორძაია დიმიტრი

ივ. ჯავახიშვილის სახ. თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

27

კოტეტიშვილი ქეთევან

საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი

28

კულიკოვა ნინო

საქართველოს აგრარული უნივერსიტეტი

29

კუცია მერაბ

საქპატენტი

30

მამალაძე აკაკი

საქართველოს ინოვაციებისა და ტექნოლოგიების სააგენტო (ჯიტა)

31

მარსაგიშვილი თამაზ

საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტრო

32

მარწყვიშვილი ხათუნა

თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

33

მესტვირიშვილი მაია

ივ. ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

35

მეტრეველი ზაზა

საქართველოს აგრარული უნივერსიტეტი

36

მეტრეველი საბა

შოთა რუსთაველის ქართული ლიტერატურის ინსტიტუტი

37

მითაგვარია ნოდარ

ი. ბერიტაშვილის ექსპერიმენტული ბიომედიცინის ცენტრი

38

მოწონელიძე არჩილ

საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი

39

ოჩხიკიძე ნათია

საქართველოს აგრარული უნივერსიტეტი

40

პირველი ერეკლე

კავკასიის უნივერსიტეტი

41

ჟიჟილაშვილი თამარ

 

42

რევიშვილი ვასილ

 

43

სანიკიძე გიორგი

ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი

44

სუპატაშვილი თამარ

მირცხულავას სახელობის წყალთა მეურნეობის ინსტიტუტი

45

ტაბატაძე ლეილა

სოფლის მეურნეობის სამეცნიერო კვლევითი ცენტრი

46

ტაბიძე მანანა

საქართველოს საპატრიარქოს წმ.ანდრია პირველწოდებულის სახ. ქართული უნივერსიტეტი

47

ტეტუნაშვილი შაქრო

საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი

48

უგულავა გიორგი

ივ. ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

49

ფეიქრიშვილი  აკაკი

სსიპ გრიგოლ წულუკიძის სამთო ინსტიტუტი

50

ფიფია ია

საქართველოს აგრარული უნივერსიტეტი

51

ქადეიშვილი  თორნიკე

ივ.ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის ანდრია რაზმაძის მათემატიკის ინსტიტუტი

52

ქარსელაძე რუსუდან

ივ. ჯავახიშვილის სახ. თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

53

ქაჩლიშვილი ევა

საქართველოს აგრარული უნივერსიტეტი

54

ქვრივიშვილი  თამარ

საქართველოს აგრარული უნივერსიტეტი

55

ქუთელია ელგუჯა

საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი

56

ღამბაშიძე გიორგი

საქართველოს აგრარული უნივერსიტეტი

57

შაბაშვილი გიული

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

58

შათირიშვილი  შალვა

საქართველოს აგრარული უნივერსიტეტი

59

შანშიაშვილი ანა

თსუ

60

შუკაკიძე ბერიკა

ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი

61

შურღაია ავთანდილ

რაზმაძის სახ. მატემატიკის ინსტიტუტი

62

ჩიქვინიძე ბესიკ

ვლ. ჭავჭანიძის სახელობის კიბერნეტიკის ინსტიტუტი

63

ჩხარტიშვილი  ნოდარ

სსიპ საქართველოს სოფლის მეურნეობის მეცნიერებათა აკადემია

64

ჩხიკვაძე ნესტან

ხელნაწერთა ეროვნული ცენტრი

65

ცაგარელი ლევან

ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი

67

ციცქიშვილი რეზო

კავკასიის ბიზნეს სკოლა

68

ცოფურიშვილი თამარ

ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი

69

წიკლაური ლია

თსსუ იოველ ქუთათელაძის ფარმაკოქიმიის ინსტიტუტი

70

წიქარიშვილი ლელა

 

71

წულუკიძე ნათია

ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი

72

ჭელიძე თამარ

ივ. ჯავახიშვილის სახ. თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

73

ჭკადუა ოთარ

რაზმაძის სახ. მათემატიკის ინსტიტუტი

74

ჭრელაშვილი აბრამ

ა(ა)იპ "ეთელთა"

75

ხარშილაძე ოლეგ

ივ. ჯავახიშვილის სახ. თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

76

ხვედელიძე ზურაბ

ივ.ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

77

ხვედელიძე ზურაბ

საქართველოს აგარარული უნივერსიტეტი

78

ხიდეშელი ზურაბ

სოფლის მეურნეობის სამეცნიერო-კვლევითი ცენტრი

79

ხუციშვილი ქეთევან

ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი

80

ჯავახიშვილი ზურაბ

ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი

81

ჯავახიშვილი მანანა

ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი

82

ჯალაბაძე  ნიკოლოზ

საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტი

83

ჯაფარიძე გიორგი

ილიას სახელმწიფო უნივერსიტეტი

84

ჯაფარიძე ელენე

სოციალურ მეცნიერებათა ცენტრი