Department of Finances and logistics

Department of Finances and logistics

03/12/2015 12:04
  თანამდებობა სახელი, გვარი ელ-ფოსტა შიდა ნომერი
  Head Malkhaz Khoperia khoperia@rustaveli.org.ge 2 200 220 (4111)
  Deputy Head Lela Gudushauri gudushauri@rustaveli.org.ge 2 200 220 (4122)
  Main Specialist Ekaterine Javakhishvili  javakhishvili@rustaveli.org.ge 2 200 220 (4104)
  Main Specialist Teona Iremashvili iremashvili@rustaveli.org.ge 2 200 220 (4102)
  Main Specialist Tinatin Lomsadze lomsadze@rustaveli.org.ge 2 200 220 (4103)
Main Specialist Mindia Mazmishvili mmazmishvili@rustaveli.org.ge  
  Main Specialist Irakli Gulua gulua@rustaveli.org.ge 2 200 220 (4203)