შოთა რუსთაველის საქართველოს ეროვნული სამეცნიერო ფონდისა და გერმანიის იულიხის კვლევითი ცენტრის ერთობლივი კვლევით-საგანმანათლებლო პროგრამის შედეგები
პროგრამის მიზანია შესაძლებლობა მისცეს ქართველ სტუდენტებს შეასრულონ თავიანთ სამაგისტრო/სადოქტორო ნაშრომთან დაკავშირებული კვლევები, როგორც ფუნდამენტური, ასევე გამოყენებითი მიმართულებით, მსოფლიოში ცნობილი იულიხის კვლევითი ცენტრის ბაზაზე.
ერთობლივი კვლევით-საგანმანათლებლო პროგრამის ფარგლებში გამოვლინდა 4 გამარჯვებული, რომლებიც იულიხის კვლევითი ცენტრის ბაზაზე გაივლიან სამეცნიერო კვლევით სტაჟირებას.
გთხოვთ, იხილოთ ფონდის გენერალური დირექტორის 14 დეკემბრის ბრძანება №194 გამარჯვებული პროექტების დამტკიცების შესახებ შესახებ.

Research and education joint call between LEPL Shota Rustaveli National Science Foundation of Georgia and Forschungszentrum - Jülich
Aim of the call is to give future opportunity to Master and PhD students, to conduct fundamental and applied research, linked to their thesis field, at Jülich research centers.
For results please, see Decree №194, of Director General of Shota Rustaveli National Science Foundation of Georgia signed on December 14.