თურქეთის სამეცნიერო და ტექნოლოგიური კვლევის საბჭოსა და ფონდის ერთობლივი სამეცნიერო საგრანტო კონკურსის შედეგები
სსიპ შოთა რუსთაველის საქართველოს ეროვნული სამეცნიერო ფონდისა და თურქეთის სამეცნიერო და ტექნოლოგიური კვლევის საბჭოს (TUBITAK) 2017 წლის ერთობლივ სამეცნიერო საგრანტო კონკურსში, შეფასების ეტაპზე გადასული 16 ერთობლივი სამეცნიერო კვლევითი პროექტიდან გამოვლინდა 3 გამარჯვებული პროექტი.
იხილეთ სსიპ შოთა რუსთაველის საქართველოს ეროვნული სამეცნიერო ფონდის გენერალური დირექტორის ბრძანება № 02 გამარჯვებული პროექტების დამტკიცების შესახებ.
გთხოვთ, გაითვალისწინოთ, რომ გენერალური დირექტორის ბრძანებით განსაზღვრული დოკუმენტების ვადის დარღვევით წარმოდგენის შემთხვევაში გამარჯვებულ აპლიკანტებთან საგრანტო ხელშეკრულება არ გაფორმდება!

Results of the joint call of Shota Rustaveli National Science Foundation of Georgia (SRNSFG) and the Scientific and Technological Research Council of Turkey (TUBITAK)
In frames of the joint call 2017 of the Shota Rustaveli National Science Foundation of Georgia (SRNSFG) and the Scientific and Technological Research Council of Turkey (TUBITAK), 16 joint scientific project proposals have been evaluated, out of which 3 projects have been selected for funding.
Please, find the Decree № 02, of the Director General of Shota Rustaveli National Science Foundation of Georgia on approving the grant holders of the call.
Please, make sure that applicants must provide documentation, defined by the Decree of the Director General of SRNSFG, in accordance with the deadline set by the aforementioned Decree. In case of deadline violation, grant agreement will not be formed with the grant holders.