2018 წლის მოსწავლე გამომგონებელთა და მკვლევართა ,,ლეონარდო და ვინჩის
მოსწავლე გამომგონებელთა და მკვლევართა ,,ლეონარდო და ვინჩის“ კონკურსის მეორე  ეტაპზე დარეგისტრიდა 18 საკონკურსო განაცხადი.
საკონკურსო კომისიამ  კონკურსის მეორე ეტაპზე წარდგენილი საკონკურსო განაცხადები  შეფასდა ფონდის გენერალური დირექტორის 2018 წლის 23 იანვრის  N11 ბრძანების მე-7 დანართის ,,მეორე ეტაპის შეფასების კრიტერიუმების“  შესაბამისად.
იხილეთ მოსწავლე გამომგონებელთა და მკვლევართა ,,ლეონარდო და ვინჩის“ კონკურსის მეორე ეტაპზე გადასული საკონკურსო განაცხადების შეფასებები: საინჟინრო მიმართულება და კვლევა.

For the Young Inventors and Researchers “Leonardo Da Vinci” 2018 call has been submitted 18 project proposals.
Second stage results of Young Inventors and Researchers “Leonardo Da Vinci” 2018 grant call
Call commission evaluated submitted projects in accordance with Annex 7 of Decree N11 “Second Stage Evaluation Criterias”, signed by Director General on January 23, 2018.
For evaluations of Young Inventors and Researchers “Leonardo Da Vinci” second stage projects please follow links: Engineering and Research.