შოთა რუსთაველის საქართველოს ეროვნული სამეცნიერო ფონდისა და გერმანიის იულიხის კვლევითი ცენტრის ერთობლივი კვლევით-საგანმანათლებლო პროგრამის შედეგები
პროგრამის მიზანია შესაძლებლობა მისცეს ქართველ სტუდენტებს შეასრულონ თავიანთ სამაგისტრო/სადოქტორო ნაშრომთან დაკავშირებული კვლევები, როგორც ფუნდამენტური, ასევე გამოყენებითი მიმართულებით, მსოფლიოში ცნობილი იულიხის კვლევითი ცენტრის ბაზაზე.
ერთობლივი კვლევით-საგანმანათლებლო პროგრამის ფარგლებში გამოვლინდა 3 გამარჯვებული, რომელიც იულიხის კვლევითი ცენტრის ბაზაზე გაივლის სამეცნიერო კვლევით სტაჟირებას.
გთხოვთ, იხილოთ ფონდის გენერალური დირექტორის 21 ნოემბრის ბრძანება №135 გამარჯვებული პროექტების დამტკიცების შესახებ.

Results of the Joint research-educational programme of Shota Rustaveli National Science Foundation of Georgia (SRNSFG) and Research Center of Germany - Forschungszentrum Jülich
Programme aims to give the opportunity to Georgian Master and PhD students to conduct the research (toward both, fundamental and applied research) related to the preparation of diploma / dissertation papers at Jülich research centers.
In the framework of the joint research-educational programme 3 winners have been identified. Winners will do an internship in Forschungszentrum Jülich.
Please, find the related document below:
Decree N 135 of Director General of Rustaveli Foundation on the approval of winning projects, on November 21, 2019.