შოთა რუსთაველის ეროვნული სამეცნიერო ფონდი ავრცელებს ინფორმაციას ვარშავის საერთაშორისო კონფერენციის შესახებ
2017 წლის 28-29 მარტს პოლონეთში (ვარშავა) საერთაშორისო კონფერენცია „Wolves Summit“ გაიმართება.
მონაწილეთა შორის იქნებიან: 350 სტარტაპი, 50 სქეილაფი, 250 ინვესტორი და 350 აღმასრულებელი დირექტორი, რომლებიც ერთ სივრცეში შეიკრიბებიან ინოვაციების, ტექნოლოგიებისა და ბიზნესის განვითარების საკითხების განსახილველად.
შერჩეული 350 სტარტაპისთვის მონაწილეობა უფასოა.  კონფერენციაძე მოაწილეობის მისაღებად, საჭიროა დარეგისტრირდეთ შემდეგ ბმულზე
მოკლედ 2017 წლის Wolves Summit-ის შესახებ:
• 2 წუთიანი ვიდეო რგოლი;
• Wolves Summit-ის შესახებ მოსაზრებები - მოკლე ვიდეო;
• ინოვაციური სტრატაპები (350 სტარტაპი და 50 სქეილაფი);
• 250 ინვესტორსა და 350 აღმასრულებელ დირექტორს შორის ურთიერთობა/კავშირი;
• კონფერენციამდე შეხვედრების წინასწარი დაგეგმვის სისტემა მოკლე ვადაში ბევრი სავიზიტო ბარათის შეგროვების საშუალებას იძლევა (წინა კონფერენციაზე 3072 1:1-ზე შეხვედრა დაიგეგმა);
• მონაწილეები- იქნებიან კორპორაციები: საბჭოს წევრები, IT-ის, ინოვაციების,  სტრატეგიის, მარკეტინგისა და გაყიდვების, ციფრული, ანალიზის დეპარტამენტების დირექტორები; მცირე და საშუალო ბიზნესები; გამოცდილი სტარტაპები და ისინი, ვინც განვითარების ადრეულ ეტაპზე იმყოფებიან; საინვესტიციო ფონდები და კერძო ინვესტორები;
• Pitch-ინგის კონკურსი: 35 სტარტაპი და 7 სქეილაფი წარადგენენ საკუთარ იდეებს ინვესტორებისა და აღმასრულებლების წინაშე;
• საღამოს ღონისძიება;
• წინა ღონისძიების შედეგებირიცხვებში: 3072 1:1-ზე შეხვედრა, 47 მონაწილე ქვეყანა, 1965 მონაწილე, 192 ინვესტორი, 371 აღმასრულებელი დირექტორი;

Wolves Summit, an international networking conference is taking place in Warsaw, Poland on 28-29 March 2017. Participants include 350 startups, 50 scaleups, 250 investors and 350 executives. They all meet in one place to discuss innovation, technology and business development. We are inviting you and your startup to become a part and join the conference.
The participation for selected 350 startups is FREE of charge. If you and your startup wish to become a part of the conference, please register on a website HERE.
Wolves Summit March 2017 in a nutshell:
• 2 min after movie – last edition
• opinions on Wolves Summit – short video
• innovative startups(350 startups and 50 scaleups)
• networking with 250 investors and 350 executives
• a precise meeting scheduling system before the conference with client profiling (3072 1:1 meetings during previous edition) – allows to collect many business cards in a short time
• participants -corporations: board members, directors of IT, innovation, strategy, marketing sales, digital, analysis departments; small and medium enterprises; experienced startups and ones at an early stage of development; investment funds and private investors
• The Great Pitch competition: 35 startups and 7 scaleups will present their ideas on stage in front of investors and executives