შოთა რუსთაველის საქართველოს ეროვნული სამეცნიერო ფონდი ავრცელებს ინფორმაციას ICPES 2017 მე-7 საერთაშორისო კონფერენციის შესახებ
შოთა რუსთაველის საქართველოს ეროვნული სამეცნიერო ფონდი ავრცელებს ინფორმაციას ICPES 2017 მე-7 საერთაშორისო კონფერენციის შესახებ. IEEE -ს მიერ ორგანიზებული მე-7 საერთაშორისო კონფერენცია თემაზე „Power and Energy Systems“ (ICPES) ჩატარდება 2017 წლის 1-3 ნოემბერს ქალაქ ტორონტოში.
ICPES 2017-ის მიზანია, ჩაატაროს მაღალი ხარისხის საერთაშორისო კონფერენცია, რომელშიც მონაწილეობას მიიღებენ აკადემიკოსები, პროფესიონალები სხვადასხვა ორგანიზაციებიდან, სამრეწველო და საჯარო სააგენტოებიდან, რომლებიც გაცვლიან ინფორმაციას, გაუზიარებენ ერთმანეთს  მიღწევებს და ისაუბრებენ Power and Energy Systems სფეროს პროგრესზე.
მიიღეთ მონაწილეობა, როგორც მომხსენებელმა
წარმოადგინეთ აბსტრაქტი საბოლოო ვადის ამოწურვამდე. კონფერენციის სამეცნიერო კომისია უფლებამოსილია, არ დააკმაყოფილოს დაბალი ხარისხისა და საკონფერენციო თემატიკასთან შეუსაბამო აბსტრაქტები კონფერენციაში მონაწილეობისთვის.
მიიღეთ მონაწილეობა, როგორც სტატიის ავტორმა
წარმოადგინეთ სრული ნაშრომი და მიიღეთ გამოქვეყნების შესაძლებლობა. შერჩეული ნაშრომები გამოქვეყნდება საკონფერენციო მოხსენებების კრებულში. დამატებითი ინფორმაცია ხელმისაწვდომი იქნება უახლოეს მომავალში.

ICPES 2017 - 7th International Conference on Power and Energy System
ICPES 2017 aims to provide a high level international forum to bring together industry professionals, academics and individuals from institutions, industrials and government agencies to exchange information, share achievements and discus the advancement in the fields of Power and Energy Systems, etc.The IEEE 7-th International Conference on Power and Energy Systems (ICPES) will be held during 1-3 November 2017 in Toronto, Canada.
Join as a presenter
Submit an abstract to ICPES 2017 before the submission deadline. The conference Scientific Committee reserves the right to reject low quality abstracts, as well as those not pertinent to the themes of the conference.
Join as an author
Submit a full paper to ICPES 2017 and get the chance to publish. The accepted papers will be published in the conference proceedings. More details will be given.
Submission deadline is August 30, 2017
For the additional information, please, follow the following links:
https://www.nature.com/natureevents/science/events/52581-ICPES_2017_the_7th_International_Conference_on_Power_and_Energy_Systems_ICPES_2017