„ევროკავშირის კვლევისა და ინოვაციის ჩარჩო პროგრამა „ჰორიზონტი 2020“-ში საქართველოს მეცნიერთა მონაწილეობის ხელშეწყობის 2018 წლის საგრანტო კონკურსში მონაწილეობის მსურველთა საყურადღებოდ!
2018 წლის 12 აპრილს, ხუთშაბათს 16:00 საათზე შოთა რუსთაველის საქართველოს ეროვნული სამეცნიერო ფონდის საკონფერენციო დარბაზში, გაიმართება ჯგუფური კონსულტაცია ევროკავშირის კვლევისა და ინოვაციის ჩარჩო პროგრამა „ჰორიზონტი 2020“-ში საქართველოს მეცნიერთა მონაწილეობის ხელშეწყობის 2018 წლის საგრანტო კონკურსში მონაწილეობის მსურველთათვის. შეხვედრაზე დაინტერესებულ პირებს კოორდინატორები გააცნობენ კონკურსის პირობებს და უპასუხებენ მათ შეკითხვებს.
მორიგი საკონსულტაციო შეხვედრა კონკურსის შესახებ, ასევე, ჩატარდება 2018 წლის 20 აპრილს ფონდის საკონფერენციო დარბაზში.

Consultation meeting regarding the 2018 Call for supporting Georgian Scientists’ participation in the EU framework programme for Research and Innovation “Horizon 2020”
Consultation meeting regarding the 2018 call for supporting Georgian Scientists’ participation in the EU framework programme for Research and Innovation “Horizon 2020” will be held at the SRNSFG Conference Hall on April 12, 2018 at 16:00. The coordinators will review the terms and conditions of the call and answer the questions.
Second consultation meeting regarding the call will be held on April 20, 2018 at 16:00 at the SRNSFG Conference Hall.