მოსწავლე გამომგონებელთა და მკვლევართა ,,ლეონარდო და ვინჩის“ კონკურსის მეორე ეტაპის შედეგები
მოსწავლე გამომგონებელთა და მკვლევართა ,,ლეონარდო და ვინჩის“ კონკურსის მეორე ეტაპზე დარეგისტრიდა 26 საკონკურსო განაცხადი.საკონკურსო კომისიამ შემოსული განაცხადები შეაფასა ფონდის გენერალური დირექტორის 2016 წლის 04 თებერვლის N17 ბრძანებით დამტკიცებული შეფასების კრიტერიუმების შესაბამისად და გამოავლინა კონკურსის დასკვნით ეტაპზე გადასული 26 საკონკურსო განაცხადი.
კონკურსის დასკვნითი ეტაპი გაიმართება 2016 წლის 11 ნოემბერს თიბისი ბანკის საგამოფენო დარბაზში (მისამართი: მარჯანიშვილის ქ. N7; მე-4 სართული) სადაც საკონკურსო კომისია გამოავლენს კონკურსში გამარჯვებულებს.

Results of the 2nd stage call for “Leonardo Da Vinci” 2016
Overall, 26 project proposals were submitted for the 2nd stage call for “Leonardo Da Vinci” 2016. Project evaluation committee evaluated submitted project proposals in line with the call evaluation criteria approved by N17 Decree of SRSNF Director General, dated February 4, 2016, and nominated 26 proposals for the final stage call.
The final stage of the call will take place on November 11, 2016, at the Exhibition Hall of TBC Bank (Address: 7 Marjanishvili Street, 4th floor), where the call evaluation committee will nominate selected projects for funding.