Twinning პროექტის - “ინტერსექტორული თანამშრომლობის შესაძლებლობის მხარდაჭერა კვლევასა და ინდუსტრიას შორის“ მმართველი კომიტეტის მორიგი შეხვედრა
2022 წლის 31 მარტს, გაიმართა პროექტის მმართველი კომიტეტის მე-8 შეხვედრა. პროექტის ჯგუფმა წარადგინა აქამდე მიღებული შედეგები და შემდეგი ნაბიჯები. დისკუსიების დროს შეთანხმდნენ, რომ ყურადღება გამახვილდეს როგორც თემატურ, ასევე ფუნქციონალურ პრიორიტეტებზე, რომლებიც მნიშვნელოვანია მეცნიერების, ტექნოლოგიებისა და ინოვაციების სისტემის განვითარებისთვის.
ტვინინგის პროექტის რეზიდენტმა მრჩეველმა აცნობა დამსწრეებს მეცნიერების მენეჯმენტის სკოლის დაარსების შესახებ და წარადგინა მისი ხელმძღვანელი, ქალბატონი ნინო შენგელია.

Steering Committee Meeting of the Twinning Project - " Supporting inter-sectoral collaboration possibilities between research and industry”
The 8th meeting of the Project Steering Committee was held on March 31, 2022. The project team presented the results obtained so far and the next steps. During the discussions, it was agreed to focus on both thematic and functional priorities that are important for the development of the science, technology and innovation system.
The twinning project RTS informed the participants about the establishment of the School of Science Management and introduced its head, Ms. Nino Shengelia.