სსიპ შოთა რუსთაველის საქართველოს ეროვნული სამეცნიერო ფონდსა და სს ,,თიბისი ბანკს“ შორის ურთიერთშეთანხმების მემორანდუმი გაფორმდა
ამა წლის 13 ნოემბერს სსიპ შოთა რუსთაველის საქართველოს ეროვნული სამეცნიერო ფონდში ხელი მოეწერა ფონდსა  და სს ,,თიბისი ბანკს“ შორის ურთიერთშეთანხმების მემორანდუმს, რომლის თანახმად, სს ,,თიბისი ბანკი“ თანხმობას აცხადებს მხარი დაუჭიროს სსიპ შოთა რუსთაველის საქართველოს ეროვნული სამეცნიერო ფონდის   2018 წლის მოსწავლე გამომგონებელთა და მკვლევართა ,,ლეონარდო და ვინჩის“ კონკურსს. სს ,,თიბისი ბანკი“ კონკურსის  ოფიციალური პარტნიორია 2016 წლიდან.
შოთა რუსთაველის საქართველოს ეროვნული სამეცნიერო ფონდი იმედოვნებს , რომ სს "თიბისი" ბანკის მგავსად, 2018 წლის მოსწავლე გამომგონებელთა და მკვლევართა ,,ლეონარდო და ვინჩის“ კონკურსს გამოუჩნდება სხვა სპონსორებიც, რომლებიც წაახალისებენ მოსწავლე გამომგონებლებს.

Memorandum of understanding signed between LEPL Shota Rustaveli National Science Foundation of Georgia and JSC TBC Bank
On November 13, 2017, the Shota Rustaveli National Science Foundation of Georgia signed a memorandum of understanding between the foundation and JSC “TBC Bank’’ according to which TBC supports the competition “Leonardo da Vinci’’ of the Shota Rustaveli National Science Foundation of Georgia in 2018. JSC ‘’TBC Bank’’ has been the official partner of the competition since 2016.
The Shota Rustaveli National Science Foundation of Georgia hopes that the competition will have other sponsors supporting and encouraging young inventors and researchers of ‘’Leonardo da Vinci’’ competition.